Elke zondag is er om 09:30 een eredienst. af en toe bij bijzondere diensten, kan de begintijd afwijken.

Daarnaast zijn er af en toe doordeweekse diensten en avonddiensten, waaronder op de meeste christelijke feestdagen.

De diensten zijn in de kerk bij te wonen.

Er is ook een mogelijkheid om thuis de dienst te volgen via de livestream.

Maart 2024

zondag 3 maart

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - 3e zondag 40-dagentijd

Ouderling van dienst: Bert
Organist: Appie de With
Creche: Lize Kooijman & Emma van Veen

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA zending Libanon
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Peter Vis uit Werkendam - 3e zondag 40-dagentijd

Ouderling van dienst: Nelleke
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA zending Libanon
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 10 maart

09:30 – 11:00
ds. Hanneke Paas uit Nijverdal - 4e zondag 40-dagentijd

Ouderling van dienst: Heleen
Organist: Teuni de kloe
Creche: Janny Jaarsveld & Helenka Noot

1e collecte: Kerk
2e collecte: Kerkdiensten via internet
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

woensdag 13 maart

19:30 – 21:00
ds. Mart Jan Luteijn uit Vuren - Biddag

Ouderling van dienst: Frandirka
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte:
3e collecte:

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 17 maart

09:30 – 11:00
dhr. Jan Veltrop uit Vianen - 5e zondag 40-dagentijd

Ouderling van dienst: Jacolien
Organist: Teuni de kloe
Creche: Jasper Baijense & Thirza Bezemer

1e collecte: Kerk
2e collecte: Stichting MAF
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 24 maart

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - 6e zondag 40-dagentijd

Ouderling van dienst: Bert
Organist: Teuni de kloe
Creche: Williëtte Beunk & Joske Versteeg

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Leendert-Jan van Lingen uit Beusichem/Zoelmond - Passie-Paasgloriedienst met Haeel Immanoe

Ouderling van dienst: Eline
Koor: Haeel Immanoe uit Brakel

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

donderdag 28 maart

19:30 – 21:00
ds. H.P. de Goede uit Werkendam - Witte Donderdag

Ouderling van dienst: Nelleke
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA 40-dagentijd -Werelddiaconaat -Colombia
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

vrijdag 29 maart

19:30 – 21:00
mw. Marcelle van Schoonhoven uit Barneveld - Goede Vrijdag

Ouderling van dienst: Heleen
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA 40-dagentijd -Werelddiaconaat -Colombia
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zaterdag 30 maart

20:00 – 21:30
ds. Heime Leenman - Stille Zaterdag

Ouderling van dienst: Frandirka
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA 40-dagentijd -Werelddiaconaat -Colombia
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 31 maart

10:00 – 11:30
ds. Heime Leenman - 1e paasdag

Ouderling van dienst: Jacolien
Organist: Teuni de kloe
Creche: Lize Kooijman & Hannie van Dalen & Lotte de Vries

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA 40-dagentijd -Werelddiaconaat -Colombia
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

April 2024

zondag 7 april

10:00 – 11:30
Corné den Breejen - Jeugddienst

Ouderling van dienst:
Band: Concrete
Creche: Talitha vd Reijden & Sifra van Binnendijk

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconale Werkgroep
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Bert Ridder uit Papendrecht

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconale Werkgroep
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 14 april

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Heiltje Dijkstra & Amber Vervoorn

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA Rwanda
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 21 april

09:30 – 11:00
ds. Maaike de Goei-Jansma uit Amersfoort

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Betsy van Wijk & Lisette Oomen

1e collecte: Kerk
2e collecte: Project 2024
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 28 april

09:30 – 11:00
ds. F. van Ijsseldijk uit Tiel

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Eline & Nina van ‘t Zelfde &

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

Mei 2024

zondag 5 mei

09:30 – 11:00
nnb - Voorbereiding Heilig Avondmaal

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Julia & Ellen Roza & Thirza Bezemer

1e collecte: Kerk
2e collecte: Young Focus
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Wout van Herwijnen uit Zwijndrecht

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Young Focus
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

donderdag 9 mei

09:30 – 11:00
dhr. Jan Veltrop uit Vianen - Hemelvaartsdag

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Alieke van Wijk & Britt Ruijmschot

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 12 mei

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - Heilig Avondmaal

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Lize Kooijman & Anne Westland

1e collecte: Kerk
2e collecte: ?
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. HP de Goede uit Werkendam - Heilig Avondmaal

Ouderling van dienst:
Organist:

1e collecte: Kerk
2e collecte: ?
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 19 mei

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - pinksteren

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Williëtte Beunk & Micha van Willigen

1e collecte: Kerk
2e collecte: Tentdienst Zuilichem
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 26 mei

09:30 – 11:00
nnb

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Leonie Kant & Johanna van Tuijl

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

Juni 2024

zondag 2 juni

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Marjon Oomen & Suus Kaasjager

1e collecte: Kerk
2e collecte: stichting de Goede Aarde
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Leendert Jan van Lingen uit Beusichem/Zoelmond

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: stichting de Goede Aarde
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 9 juni

09:30 – 11:00
ds. Inge Eckhardt uit Middenmeer - Gorinchem Gospel Company

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Jacolien Schriever & Emma van Veen

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 16 juni

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Heleen van Binnendijk & Amber Vervoorn

1e collecte: Kerk
2e collecte: Vakantiebijbelclub Zuilichem
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 23 juni

09:30 – 11:00
ds. Emöke van Bolhuis-Szabó uit Hendrik Ido-Ambacht

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Corneli van Willigen & Joske Versteeg

1e collecte: Kerk
2e collecte: Wereldvluchtelingendag KIA Libanon
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 30 juni

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - Afscheid Groep 8

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe
Creche: Helenka Noot & Thirza Bezemer

1e collecte: Kerk
2e collecte: Kerkdiensten via internet
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

Juli 2024

zondag 7 juli

09:30 – 11:00
ds. F. van Ijsseldijk uit Tiel - 1e zondag schoolvakantie

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Heime Leenman - Zingen in de Avond

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 14 juli

09:30 – 11:00
dhr. Harry de Vries uit Nijmegen - 2e zondag schoolvakantie

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Plaatselijk jeugdwerk
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 21 juli

09:30 – 11:00
ds. Robert van Hornsveld uit Den Ham - 3e zondag schoolvakantie

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Project 2024
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 28 juli

09:30 – 11:00
nnb - 4e zondag schoolvakantie

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

Augustus 2024

zondag 4 augustus

09:30 – 11:00
nnb - 5e zondag schoolvakantie

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Plaatselijk evangelisatiewerk
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 11 augustus

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - 6e zondag schoolvakantie

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA Pakistan
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 18 augustus

09:30 – 11:00
ds. Hanneke Paas uit Nijverdal

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Voedselbank
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 25 augustus

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - Voorbereiding Heilig Avondmaal

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Koos Staat uit Andijk - Sing In

Ouderling van dienst:
Organist:

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

September 2024

zondag 1 september

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - Heilig Avondmaal

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Project 2024
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Dick Westerneng uit Yerseke - Heilig Avondmaal

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Project 2024
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 8 september

10:00 – 11:30
ds. Heime Leenman - WelkomWeekend

Ouderling van dienst:
Organist: Geen organist

1e collecte: Kerk
2e collecte: WelkomWeekend
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 15 september

09:30 – 11:00
ds. H.P. de Goede uit Werkendam

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA Colombia
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 22 september

09:30 – 11:00
ds. Matthea Klaasse-Mesch uit Andel

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Vredesweek KIA zending Syrië
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 29 september

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

Oktober 2024

zondag 6 oktober

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - israelzondag

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconale Werkgroep
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Wout van Herwijnen uit Zwijndrecht - israelzondag

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconale Werkgroep
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 13 oktober

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - Bevestiging Ambtsdragers

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: stichting De Hoop
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 20 oktober

09:30 – 11:00
ds. Anja van Alphen uit Haastrecht

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Bijbel Vertaalwerk
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 27 oktober

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

November 2024

zondag 3 november

09:30 – 11:00
ds. Henrico ter Beek uit Varik Heesselt - Voorbereiding Heilig Avondmaal

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Plaatselijk jeugdwerk
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Heime Leenman

Ouderling van dienst:
Organist:

1e collecte: Kerk
2e collecte: Plaatselijk jeugdwerk
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

woensdag 6 november

19:30 – 21:00
ds. Heime Leenman - Dankdag

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte:
3e collecte:

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 10 november

09:30 – 11:00
ds. Emöke van Bolhuis-Szabo uit Hendrik-Ido-Ambacht - Heilig Avondmaal

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: ?
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Peter Vis uit Werkendam - Heilig Avondmaal

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: ?
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 17 november

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - Jeugddienst

Ouderling van dienst:
Organist:

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 24 november

09:30 – 11:00
ds. Emöke van Bolhuis-Szabo uit Hendrik-Ido-Ambacht - Eeuwigheidszondag

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: PKN Pastoraat
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

December 2024

zondag 1 december

09:30 – 11:00
ds. F. van ijsseldijk uit Tiel - 1e Advent

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Bloemengroet
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 8 december

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - 2e Advent

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

18:30 – 20:00
ds. Dick Westerneng uit Yerseke - Adventsgloriedienst

Ouderling van dienst:
Organist:

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 15 december

09:30 – 11:00
ds. Pieter Koekkoek uit Woudenberg - 3e Advent

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Adoptiekinderen kerk
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 22 december

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - 4e Advent

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: PKN kinderen en jongeren
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

dinsdag 24 december

22:00 – 23:30
dhr Harry de Vries uit Nijmegen - Kerstnachtdienst

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA Kinderen in de knel
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

woensdag 25 december

09:30 – 11:00
ds. Heime Leenman - Kerstfeest Gezinsdienst

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA Kinderen in de knel
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

zondag 29 december

09:30 – 11:00
dhr, Jan Veltrop uit Vianen

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: KIA Kinderen in de knel
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

dinsdag 31 december

19:30 – 21:00
ds. Heime Leenman - Oudjaar

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream

Januari 2025

woensdag 1 januari

10:00 – 11:30
ds. Heime Leenman - Nieuwjaar

Ouderling van dienst:
Organist: Teuni de kloe

1e collecte: Kerk
2e collecte: Diaconie
3e collecte: Behoud predikantsplaats

Koffiedrinken na de dienst

https://www.gerefkerkzuilichem.nl/livestream