11dec09:30ds. Pieter Koekkoek uit Woudenberg - 3e Advent09:30

11dec18:30ds. Emöke Van Bolhuis- Szabó, Hendrik ido ambacht - Adventsgloriedienst18:30

18dec09:30ds. Inge Eckhardt, Middenmeer - 4e Advent09:30

24dec22:00Dhr. Harry de Vries uit Nijmegen - Kerstnachtdienst22:00

25dec09:30Dhr. Jan Piet Mourits uit Hedel - 1e Kerstdag, gezinsdienst09:30

31dec19:30ds. Anja van Alphen uit Haastrecht - Oudjaar19:30

01jan10:00ds. Anja van Alphen uit Haastrecht - Nieuwjaar10:00

08jan09:30ds. S. Both uit Lopik09:30

15jan09:30ds. Inge Eckhardt uit Middenmeer09:30

22jan09:30ds. Arend Wim Estié uit Voorthuizen09:30

22jan18:30ds. Matthea Klaasse - Mesch uit Andel - Sing In18:30

29jan09:30Dhr. Rook Verkaik uit Hardinxveld/Giessendam - Voorbereiding H.A.09:30

05feb09:30nnb - Heilig Avondmaal09:30

05feb18:30ds. Henry de Goede uit Werkendam - Heilig Avondmaal/ Dankzegging18:30

12feb09:30ds. Inge Eckhardt uit Middenmeer - Zondag Werelddiaconaat09:30

19feb09:30ds. Dick Westerneng uit Oosterland09:30

26feb09:30nnb - 1e zondag 40-dagentijd09:30

05maa09:30nnb - 2e zondag 40-dagentijd09:30

05maa18:30ds. van Ijsseldijk uit Tiel18:30

08maa19:30nnb - biddag19:30

12maa09:30nnb - 3e zondag 40-dagentijd09:30

19maa09:30Dhr Jan Veltop uit Vianen - 4e zondag 40-dagentijd09:30

26maa09:30ds. Hanneke Paas uit Nijverdal - 5e zondag 40-dagentijd09:30

02apr09:30nnb - 6e zondag 40-dagentijd09:30

02apr18:30ds. Edwin Groot Kasrijn uit Herwijnen - PassiePaasGloriedienst18:30

06apr19:30nnb - Witte donderdag HA19:30

07apr19:30ds. Peter Vis uit Werkendam - Goede vrijdag19:30

08apr20:30nnb - Stille Zaterdag20:30

09apr10:00nnb - 1e Paasdag Gezinsdienst10:00

16apr09:30nnb - Jeugddienst09:30

23apr09:30nnb09:30

30apr09:30nnb - Voorbereiding HA09:30

07mei09:30ds. Inge Eckhardt uit Middenmeer - Heilig Avondmaal09:30

07mei18:30ds. Wout van Herwijnen uit Zwijndrecht - Heilig Avondmaal18:30

14mei09:30nnb09:30

18mei09:30nnb - Hemelvaartsdag09:30

21mei09:30nnb09:30

28mei09:30nnb - 1e Pinksterdag09:30

04jun09:30nnb - Praisedienst09:30

04jun18:30ds. Bert Ridder uit Papendrecht18:30

11jun09:30ds. van Ijsseldijk uit Tiel09:30

18jun09:30ds. Anja van Alphen uit Haastrecht09:30

25jun09:30nnb09:30

02jul09:30ds. Inge Eckhardt uit Middenmeer09:30

09jul09:30nnb - Afscheid Groep 809:30

16jul09:30nnb - 1e zondag schoolvakantie09:30

23jul09:30nnb - 2e zondag schoolvakantie09:30

30jul09:30nnb - 3e zondag schoolvakantie09:30

06aug09:30nnb - 4e zondag schoolvakantie09:30

13aug09:30nnb - 5e zondag schoolvakantie09:30

20aug09:30nnb - 6e zondag schoolvakantie09:30

20aug18:30ds. Dick Westerneng uit Oosterland - Sing In18:30

27aug09:30nnb - Voorbereiding HA09:30

03sep09:30nnb - Heilig Avondmaal09:30

03sep18:30ds. Dick Westerneng uit Oosterland - Heilig Avondmaal18:30

10sep10:00nnb - Welkom Weekend10:00

17sep09:30nnb09:30

24sep09:30nnb09:30

01okt09:30ds. Inge Eckhardt uit Middenmeer - Israëlzondag09:30

01okt18:30ds. Edwin Groot Kasrijn uit Herwijnen - Israëlzondag18:30

08okt09:30nnb - Bevestiging Ambtsdragers09:30

15okt09:30nnb09:30

22okt09:30nnb09:30

29okt09:30nnb - Voorbereiding HA09:30

01nov19:30nnb - Dankdag19:30

05nov09:30nnb - Heilig Avondmaal09:30

05nov18:30ds. Dick Westerneng uit Oosterland - Heilig Avondmaal18:30

12nov09:30ds. van Ijsseldijk uit Tiel09:30

19nov09:30nnb - Jeugddienst09:30

26nov09:30nnb - Laatste zondag kerkelijk jaar09:30