Vanuit kerk in actie is een campagne gestart SAMEN TEGEN ARMOEDE, (zie kerkinactie.nl/samentegenarmoede). Met deze campagne wil Kerk in Actie een bijdrage leveren tegen de groeiende armoede in Nederland. Op de korte termijn, door te helpen met voedselpakketten voor de Voedselbank Landelijk. Voor de lange termijn, door samen met SchuldHulpMaatje Nederland mensen te helpen uit de schulden te komen of te voorkomen dat ze daarin terecht komen.

Wij vanuit de diaconie willen daar ook aan meedoen, en hebben ons opgegeven als inleverpunt, dat houdt in dat er het gehele jaar door spullen ingeleverd kunnen worden. Daarvoor staan dozen in de hal van onze kerk, waar je de (houdbare) producten in kunt doen. De lijst van producten die welkom zijn:

Olie(zonnebloem/olijfolie)
Groenteconserven (Soep in blik of zak)
Zilvervliesrijst
Volkorenpasta
Lang houdbare halfvolle melk
Vis in blik
Koffie,
Thee
Couscous
Havermout

Diaconie/Kerk zijn we met z’n allen, JIJ DOET TOCH OOK MEE?